O firmie

Relacja z targów EuroShop 2017

Wszystkim uczestnikom targów, którzy odwiedzili nasze stoisko, dziękujemy za zapoznanie się z naszą najnowszą ofertą i podzielenie się opinią na temat naszych wyrobów!

czytaj więcej

Targi EuroShop 2017

Odbywające się co 3 lata targi EuroShop to bez wątpienia największe i najbardziej prestiżowe spotkanie liderów branży retail w Europie. Nie może nas tam zabraknąć!

czytaj więcej

Metal Union laureatem: „Marka częstochowskie – lubię TO!”

Dokładnie 4 lipca 2015 roku po raz pierwszy wręczono statuetki laureatom „Marka częstochowskie – lubię TO!”.

Metal Union znalazł się w zaszczytnym gronie osób i instytucji wyznaczających wysokie standardy w zakresie swojej działności. Jury konkursu doceniło nasze doświadczenie produkcyjne i wdrożeniowe, innowacyjność oraz jakość i precyzję naszych wyrobów. Nagroda przyznana w kategorii "Przedsiębiorczość" odebrana została przez prezesa Metal Union dra inż. Włodzimierza Chwalbę.

czytaj więcej

Zmieniamy swoje oblicze!

Od dziś zyskujemy nowe oblicze – bardziej funkcjonalne i uporządkowane. Odświeżona wersja strony internetowej dopasowana została do standardów responsywności, dzięki czemu  automatycznie dostosowuje się do wielkości ekranu, na którym jest wyświetlana. Zoptymalizowany układ strony nie tylko ułatwi poruszanie się po witrynie, ale zapewni szybszy dostęp do interesujących treści.

czytaj więcej

« 1 2 3