O firmie

Medal Solidarności Społecznej

W trakcie uroczystej Gali Liderów Polskiego Biznesu, Kapituła Medalu Solidarności Społecznej – Business Centre Club oraz  Fundacja Archidiecezji Warszawskiej Pomocy Bezrobotnym i Biednym „Nadzieja” wyróżniła osoby szczególnie zaangażowane w działalność społeczną oraz pomoc potrzebującym. 

czytaj więcej

WRĘCZENIE ZŁOTYCH STATUETEK LIDERA POLSKIEGO BIZNESU

27 stycznia 2018, już po raz dwudziesty siódmy, odbyła się Wielka Gala Liderów Polskiego Biznesu, w trakcie której nagrodzeni zostali najlepsi polscy przedsiębiorcy. 

czytaj więcej

WESOŁYCH ŚWIĄT!

Wesołych Świąt i wszelkiej pomyślności w zbliżającym się Nowym Roku

życzy Zarząd i Pracownicy Metal Union sp. z o.o. 

czytaj więcej

Brytyjski ambasador w Polsce z wizytą w naszej firmie!

14 marca 2017 roku mieliśmy okazję gościć w siedzibie naszej firmy ambasadora Wielkiej Brytanii w Polsce.

czytaj więcej

Relacja z targów EuroShop 2017

Wszystkim uczestnikom targów, którzy odwiedzili nasze stoisko, dziękujemy za zapoznanie się z naszą najnowszą ofertą i podzielenie się opinią na temat naszych wyrobów!

czytaj więcej

Targi EuroShop 2017

Odbywające się co 3 lata targi EuroShop to bez wątpienia największe i najbardziej prestiżowe spotkanie liderów branży retail w Europie. Nie może nas tam zabraknąć!

czytaj więcej

Metal Union laureatem: „Marka częstochowskie – lubię TO!”

Dokładnie 4 lipca 2015 roku po raz pierwszy wręczono statuetki laureatom „Marka częstochowskie – lubię TO!”.

Metal Union znalazł się w zaszczytnym gronie osób i instytucji wyznaczających wysokie standardy w zakresie swojej działności. Jury konkursu doceniło nasze doświadczenie produkcyjne i wdrożeniowe, innowacyjność oraz jakość i precyzję naszych wyrobów. Nagroda przyznana w kategorii "Przedsiębiorczość" odebrana została przez prezesa Metal Union dra inż. Włodzimierza Chwalbę.

czytaj więcej

« 1 2 3 »