O firmie

EuroShop 2023: Międzynarodowe Targi Wyposażenia Sklepów, Sprzedaży i Reklamy

Tradycyjnie co trzy lata spotykamy się z przedstawicielami firm z branży RETAIL w Düsseldorfie na EuroShop - największych na świecie targach tego sektora. 

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska Hala 10/G24 w terminie 26.02 – 2.03.2023.

Metal Union na stronie EuroShop - Link

czytaj więcej

EuroShop 2020: Międzynarodowe Targi Wyposażenia Sklepów, Sprzedaży i Reklamy

 

czytaj więcej

Odwiedź nas na targach! RetailShow 2019

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na Międzynarodowych Targach Wyposażenia Sklepów RetailShow 2019!

czytaj więcej

IV edycja programu Innowacyjne Rozwiązania Branży Stolarki 2019

W tym roku Kapituła programu IRBS 2019 wyróżniła aż 31 innowacyjnych rozwiązań.  Za sprawą międzyszybowej ramki dystansowej „JETSKIN” znaleźliśmy się w zaszczytnym gronie laureatów programu!  

czytaj więcej

Metal Union laureatem programu IRBS 2019!

W programie IRBS wyróżnione zostały te rozwiązania, które nie tylko spełniają kryteria innowacyjności, ale  wychodzą naprzeciw zmieniającym się czasom!

czytaj więcej

Konwent Stolarki. Ważne spotkanie branżowe w Niepołomicach

W dniach 6-7 grudnia w Niepołomicach koło Krakowa odbył się XXIII Konwent Stolarki, czyli jedno z najważniejszych wydarzeń branżowych w Polsce.

 

W czasie tych dwóch intensywnych dni, w jednym miejscu, spotkało się ponad 120 gości z kraju i zagranicy. Spotkanie stało się okazją do zaprezentowania nowości branżowych, wymiany doświadczeń oraz nawiązania kontaktów biznesowych. 

 

Podczas tego nietuzinkowego konwentu mieliśmy okazję zaprezentować ciepłą ramkę międzyszybową THERMOBAR i Thermoflex, której jesteśmy wyłacznym dystrybutorem na rynkach Europy środkowowschodniej. 


 

czytaj więcej

Relacja z konferencji organizowanej przez miesięcznik Świat Szkła

Za nami konferencja techniczna pt. "Optymalizacja właściwości fasad przeszklonych budynków” zorganizowana przez miesięcznik „Świat Szkła”.

W trakcie dwudniowych obrad prelekcje wygłosili przedstawiciele uczelni technicznych oraz instytutów naukowo badawczych. Program merytoryczny został również wzbogacony firmowymi prezentacjami omawiającymi technologie, materiały oraz urządzenia służące do projektowania, produkcji i montażu fasad przeszklonych.  

czytaj więcej

1 2 3 »