O firmie

Wesołych Świąt!

Niech nadchodzące Święta upłyną w ciepłej i rodzinnej atmosferze, a Nowy Rok obfituje w szczęśliwe wydarzenia i owocne projekty. 

Wszelkiej pomyślności życzy 

Zarząd i Pracownicy Metal Union sp. z o.o. 

czytaj więcej

Konwent Stolarki. Ważne spotkanie branżowe w Niepołomicach

W dniach 6-7 grudnia w Niepołomicach koło Krakowa odbył się XXIII Konwent Stolarki, czyli jedno z najważniejszych wydarzeń branżowych w Polsce.

 

W czasie tych dwóch intensywnych dni, w jednym miejscu, spotkało się ponad 120 gości z kraju i zagranicy. Spotkanie stało się okazją do zaprezentowania nowości branżowych, wymiany doświadczeń oraz nawiązania kontaktów biznesowych. 

 

Podczas tego nietuzinkowego konwentu mieliśmy okazję zaprezentować ciepłą ramkę międzyszybową THERMOBAR i Thermoflex, której jesteśmy wyłacznym dystrybutorem na rynkach Europy środkowowschodniej. 


 

czytaj więcej

Relacja z konferencji organizowanej przez miesięcznik Świat Szkła

Za nami konferencja techniczna pt. "Optymalizacja właściwości fasad przeszklonych budynków” zorganizowana przez miesięcznik „Świat Szkła”.

W trakcie dwudniowych obrad prelekcje wygłosili przedstawiciele uczelni technicznych oraz instytutów naukowo badawczych. Program merytoryczny został również wzbogacony firmowymi prezentacjami omawiającymi technologie, materiały oraz urządzenia służące do projektowania, produkcji i montażu fasad przeszklonych.  

czytaj więcej

Metal Union na XXXIII Konferencji Technicznej organizowanej przez Redakcję miesięcznika Świat Szkła

      

czytaj więcej

Angielska ciepła ramka na polskim rynku!

Dwa rodzaje ciepłych ramek  z tworzywa sztucznego (Thermobar i Thermoflex)  już w sprzedaży!  

czytaj więcej

Za nami kolejny moduł szkoleniowy w ramach AKADEMII LIDERA!

Jak kierować zespołem, skutecznie delegować zadania oraz osiągać zamierzone cele? To tylko niektóre pytania, nad którymi mieliśmy okazję zastanowić się w trakcie drugiego modułu szkoleniowego w ramach „Akademii lidera”.

czytaj więcej

Medal Solidarności Społecznej

W trakcie uroczystej Gali Liderów Polskiego Biznesu, Kapituła Medalu Solidarności Społecznej – Business Centre Club oraz  Fundacja Archidiecezji Warszawskiej Pomocy Bezrobotnym i Biednym „Nadzieja” wyróżniła osoby szczególnie zaangażowane w działalność społeczną oraz pomoc potrzebującym. 

czytaj więcej

1 2 »